חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-400

   

  פתרונות ריח

  חוש הריח הינו אחד החושים הדומיננטיים ביותר שקיימים. חוש זה, ככל החושים, מסייע להתריע בפנינו מפני סכנות, מאותת לנו כשאנו בסביבה בטוחה, ובאופן כללי – מסייע לנו להבין בצורה טובה יותר את העולם שקיים סביבנו. הסיבה לדומיננטיות הרבה של חוש הריח, נעוצה בעובדה שמדובר בחוש אינטואיטיבי למדיי, שביכולתו להשפיע על התגובות שלנו – בין אם הנפשיות, המנטליות או הפיזיות. כך, למשל, ריחות שאנו מחשיבים לנעימים ובטוחים, יסייעו לנו לחוש רגועים ושלווים יותר. לעומת זאת, ריחות שאנו מגדירים כריחות לא טובים, עלולים לגרום לנו לחוש לא בנוח, ואף לעודד תגובות פיזיות קשות, כמו למשל בחילות חמורות, כאבי ראש ועוד. מסיבה זו, רצוי מאוד לשמור על כל חלל בו אנו מצויים נקי, רענן ומדיף ריח נפלא. לפניכם כל מה שצריך לדעת על פתרונות ריח.

  פתרונות ריח לחדר השינה
  חדר השינה הוא חדר בו אנו מבלים לפחות כ- 6 שעות ביום. היות ובחדר זה אנו ישנים, חשוב מאוד לשמור על סדר וארגון החדר, וכמו כן על סביבה נקייה ונעימה, המריחה גם טוב. אחד מפתרונות הריח הטובים ביותר לחדר השינה, הוא התקנת מטהר אוויר חשמלי בחדר. מטהר אוויר חשמלי יפיץ כמות מדודה של ספריי ריח לחלל החדר בכל מספר שעות, לפי בחירת המשתמש, וכך יסייע בשמירה על חדר מבושם ונעים במיוחד.

  פתרונות ריח לשירותים
  חדר השירותים הינו חדר שמטבעו, בדרך כלל מתעוררים בו ריחות לא נעימים. גם בחדר שינה רצוי מאוד להתקין מטהר אוויר חשמלי או אוטומטי, שיוכל להפיץ ריח בתדירות גבוהה יחסית, ובכך לנטרל ריחות לא נעימים ולשמור על החלל מבושם ומזמין.

  פתרונות ריח למשרדים
  משרד הוא למעשה הפנים של בית העסק, ולעיתים קרובות הוא הכתובת היחידה אליה אנשים יכולים לפנות כאשר הם מחפשים את בית העסק. מסיבה זו, משרדים לרוב יתאפיינו בתנועה ערה – בין אם של עובדי המשרד ובין אם של לקוחות. לכן, יש להקפיד לשמור על חלל המשרד מבושם בכל עת ולדאוג לנטרל ריחות לא נעימים העלולים להתעורר בחדר. גם במשרדים מומלץ מאוד להקפיד על פתרונות ריח בדמות התקנת מטהר אוויר אוטומטי, שיוכל לסייע לנו לשמור על החלל בחדר נעים ומזמין, מבלי שנצטרך להשקיע בבישום יותר מדיי. כל שיש לעשות, הוא לרכוש את מטהר האוויר, לתלות אותו על הקיר או לחילופין להניח אותו בכל מקום אחר מתאים במשרד, להכניס סוללות ולהגדיר בכל כמה זמן נרצה שתופץ כמות מדודה של ספריי לחלל החדר.

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח חשמלי

  מפיץ ריח חשמלי

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מרכזית

  מערכת ריח מרכזית

  תמציות בושם שמן

  תמציות בושם שמן