חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-400

   

  נרות ריחניים

  בשנים האחרונות, השימוש בנרות ריחניים הולך וצובר תאוצה ופופולאריות בקרב אנשים ובתים רבים. על אף שנראה כי נר ריחני הוא אביזר פשוט להפליא אשר אינו דורש הוראות שימוש כלשהן, חשוב לדעת כי קיימות מספר דרכים עיקריות, אשר באמצעותן נוכל לנצל את הנר בצורה טובה יותר ולהאריך את זמן השימוש בו. לפניכם מספר כללים שרצוי לתת עליהם את הדעת בעת שימוש בנרות ריחניים.

  הדלקה ראשונה – שלוש שעות לכל הפחות
  במקרים רבים, הפעם הראשונה שבה אנו מדליקים את הנר קובעת למעשה את האופן שבו הוא יבער לכל אורך חייו. מסיבה זו, כאשר אנו מדליקים את הנר לראשונה, חשוב להקפיד ולהשאיר אותו דולק לשלוש שעות לפחות. עניין זה יבטיח כי הנר יימס ויבער בצורה שווה, הן בשימוש הראשון והן ביתר השימושים שלאחריו.

  אל תשכחו את הפתיל
  הפתיל של הנר עשוי להיראות לרובנו כפריט זניח ושולי, אך למעשה, מדובר בחלק מהותי מהנר. בכל הנוגע לפתיל, חשוב מאוד לתת את הדעת על שני דברים עיקריים – אורך וכיוון:
  • אורך הפתיל – הפתיל עשוי לרוב כותנה, וזאת בשונה מהנר העשוי שעווה. מסיבה זו, הפתיל נוטה להישרף פחות מהנר, עניין הגורם לכך שלאחר כל שימוש, הנר יותיר אחריו פתיל ארוך יחסית. בבואנו להשתמש בנר בפעם הבאה, הצתת הפתיל ללא השעווה של הנר תגרום לעשן כהה ומזהם. על מנת להימנע מכך, יש להקפיד לקצוץ את הפתיל כמעט עד לגובה הנר לאחר כל שימוש.
  • כיוון הפתיל – לאחר כל שימוש בנר, חשוב מאוד לדחוף בעדינות את הפתיל אל מרכז הנר, כאשר הוא עוד רך, בעזרת אמצעי כלשהו כמו קיסם. עניין זה יבטיח כי בפעם הבאה שנדליק את הנר, הוא יימס באופן שווה ואחיד.

  לסיום – אזהרות שימוש
  שימוש בנרות ריחניים עשוי להיות נפלא ומרגיע, אך אין ספק כי הוא דורש הקפדה על כללי זהירות:
  • אין להותיר את הנר בוער ללא השגחה.
  • יש להקפיד להדליק את הנר במקומות פתוחים.
  • לפני השימוש בנר, יש לוודא כי הוא אינו ממוקם ליד חומרים בעירים העלולים להתלקח.
  • טרם הדלקת נרות ריחניים, יש לקחת בחשבון את כיוון הרוח – בין אם היא מגיעה מבחוץ ובין אם היא מגיעה ממקור פנימי כלשהו, כמו למשל מזגן או מאוורר.

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח חשמלי

  מפיץ ריח חשמלי

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מרכזית

  מערכת ריח מרכזית

  תמציות בושם שמן

  תמציות בושם שמן