חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-400

   

  מפיצי ריח

  מפיצי ריח מהווים מוצר של חובה בכל משרד, בית או בית עסק, ולמעשה – כמעט בכל חלל בו אנו שוהים. בעוד שבעבר, מפיצי ריח היו נחלתם של חדרי שירותים בלבד, הרי שכיום, קיימים שלל סוגים של מפיצי ריח, אותם ניתן להתקין בקלות ובפשטות בכל חדר, וכך לבשם אותו,לנטרל ריחות לא נעימים ולייצר אווירה נעימה יותר בחלל. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא. לגזור ולשמור.
  מפיצי ריח
  מהו מפיץ ריח?
  מפיץ ריח הינו ספריי או מכשיר קטן, אשר באמצעות לחיצה עליהם או באמצעות תכנות פשוט שלהם, ניתן להפיץ ספריי ריח לחלל החדר. מפיץ הריח ה"סטדנרטי" ביותר, המוכר לכולנו, הינו הספריי הנמצא בחדר השירותים. על ספריי זה יש ללחוץ בכל אימת שנרצה לשחרר ריח נעים לחלל החדר, או לחילופין לנטרל ריחות לא נעימים. כיום, מפיצי ריח הינם מתוחכמים בהרבה מכך. למעשה, כיום, בישום חללים הפך למשימה פשוטה ביותר – בעיקר תודות להתפתחות מפיצי ריח אלקטרוניים או חשמליים.

  מהם מפיצי ריח אלקטרוניים או חשמליים?
  מפיצי ריח אלקטרוניים או חשמליים, הינם מעין מכשיר קטן אשר ניתן להכניס אליו ספריי ריח לבחירת המשתמש, וכמו כן סוללות בגב המכשיר. במרבית מפיצי הריח הללו, יהיה כפתור באמצעותו ניתן יהיה לווסת את כמות ותדירות שחרור הספריי מהמכשיר. כך, למשל, ניתן לתכנת בקלות ובפשטות את המכשיר על מנת שישחרר לחלל החדר ספריי ריח בכל חצי שעה, מבלי שניאלץ לבוא עמו במגע או להתעסק בבישום החדר בעצמנו. באופן זה, החלל נותר מבושם, ריחני ונעים ע"י מטהר אוויר חשמלי ואנו לא נתקלים בריחות לא נעימים.

  האם מפיצי ריח חשמליים הם מוצר יקר?
  מפיץ ריח חשמלי הינו מוצר יוקרתי, שאינו דורש מאיתנו הוצאה כספית גבוהה כלל. רכישת המכשיר עצמו לא תעלה על כמה מאות שקלים בודדים, וספריי הריח, אותו יש להחליף אחת לחודש עד שלושה חודשים, לא יעלה על כמה עשרות שקלים. בשל צריכת החשמל הנמוכה שלו, המכשיר אינו דורש החלפת סוללות לעיתים קרובות, ולרוב, נידרש להחליף סוללות במכשיר רק לאחר מספר חודשים רצופים ואינטנסיביים של שימוש.

  היכן ניתן להתקין מפיצי ריח אלקטרוניים?
  מפיצי הריח אלקטרוניים מתאימים לכל חדר – חדרי שירותים, משרדים, סלון ואף חדרי שינה. כל שיש לעשות, הוא פשוט להתאים את ספריי הריח לחלל עצמו, כך שהחלל לא יהיה מבושם מדיי. כך, למשל, בחדרי שינה רצוי לבחור בבישום עדין יותר, בניחוחות של אוקיינוס או מאסק. לעומת זאת, בחדרי שירותים למשל, נזדקק לבישום יותר חזק.

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח חשמלי

  מפיץ ריח חשמלי

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מרכזית

  מערכת ריח מרכזית

  תמציות בושם שמן

  תמציות בושם שמן