חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-400

   

  בישום חללים

  פעמים רבות, לאחר שאנו מנקים באופן יסודי חדר, משרד, חנות או כל חלל אחר – הוא אינו בהכרח מדיף ריח טוב ורענן. וגם אם כן, ריח זה נוטה להיעלם בתוך זמן קצר יחסית. עניין זה מחייב אותנו, במקרים רבים, למצוא פתרונות בישום חללים, שיסייעו לנו לשמור על החלל ריחני ונעים בכל זמן, ובייחוד כאשר מדובר במקומות אותם פוקדים אנשים רבים על בסיס קבוע, כמו למשל משרדים וחנויות. לפניכם כל מה שצריך לדעת על פתרונות בישום חללים. לגזור ולשמור.

  כיצד ניתן לבשם חללים?
  בישום חללים ניתן לבצע במגוון של דרכים. כך, למשל, ניתן להתיז מעט ספריי ריח או בושם בפינות אסטרטגיות בחדר, או לחילופין להפיץ בושם לחלל בכל מספר דקות או שעות, באופן ידני. עם זאת, כיום, קיימים פתרונות בישום חללים מתקדמים ואפקטיביים יותר, כאשר הבולט ביותר שבהם הוא מטהר אוויר אלקטרוני או מטהר אוויר חשמלי. מדובר במעין מכשיר קטן אליו ניתן להכניס ספריי ריח, אשר מפיץ כמות מדודה של ספריי ריח לחלל החדר בכל מספר דקות או שעות – לפי בחירת המשתמש.

  כיצד פועל מטהר אוויר חשמלי?
  מטהר אוויר חשמלי פועל באופן מאוד פשוט. לרוב, כל שיידרש על מנת להפעיל אותו, הוא 2-4 סוללות אצבע פשוטות וספריי ריח לבחירתנו. במרבית המכשירים קיים כפתור, אשר באמצעותו ניתן להגדיר בכל כמה זמן תשוחרר לחיצה של ספריי לחלל החדר.

  מהם היתרונות של בישום חללים באמצעות מטהר אוויר אלקטרוני או חשמלי?
  למטהר אוויר חשמלי או אלקטרוני יתרונות רבים על פני פתרונות בישום חללים אחרים. להלן העיקריים שבהם:
  • חיסכון בזמן ובהתעסקות בבישום החלל – בניגוד לספריי ריח ידני, מטהר אוויר אלקטרוני פועל לבד לחלוטין, בהתאם לשעות הפעילות שהגדרנו לו מראש. עניין זה חוסך מאיתנו את הצורך להתעסק בבישום החלל ללא הרף.
  • חיסכון כספי – בשל העובדה שמטהר האוויר החשמלי מפיץ לחדר כמות מדודה של ספריי ריח רק בזמנים שהוגדרו מראש, אנו למעשה חוסכים בכסף (בהשוואה לבישום החדר באופן ידני), שכן כמות הספריי המופצת הינה קטנה מאוד בהשוואה לזו בה היינו משתמשים באופן ידני. למעשה, ספריי ריח קטן עשוי להספיק לחודש עד שלושה חודשים במרבית החללים בבית.
  • שמירה על החלל מבושם ונעים בכל שעות היממה – בניגוד לבישום ידני, מכשיר אלקטרוני יפיץ בישום לחלל החדר בכל שעות היממה בזמנים מוגדרים, וכך יסייע בשמירה על החדר ריחני ונעים בכל שעות היממה, מבלי להעמיס על החלל בריחות.

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח בהתזה

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח באמצעות שמן

  מפיץ ריח חשמלי

  מפיץ ריח חשמלי

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מערכת ריח לשטחים גדולים

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מפיץ ריח חשמלי לרכב

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מקצועית

  מערכת ריח מרכזית

  מערכת ריח מרכזית

  תמציות בושם שמן

  תמציות בושם שמן